Apple випустить ноутбуки з лазерним проектором Автор: lesya · Опубліковано: 19.04.2011 12:00 · Розділ: Нові технології

Цими днями компанія Apple зареєструвала новий патент, згідно із яким вона налагодить серійний випуск нових модифікацій ноутбуків, у які вбудовуватимуть проектори. Це рішення закріплене патентним документом під назвою "Системи відображення, які мають когерентні та некогерентні джерела світла".

Патент описує гібридну технологію лазерної проекції, яка є значно дешевшою, ніж технологія традиційного світлового проектування. Спеціальний вбудований проектор використовуватиме не лампу освітлення, а лазерний промінь, завдяки якому можна буде уникнути появи зернистості зображення, властивої окремим лазерним моделям. До того ж використання лазерного променю зробить проектор енергоефективним та значно дешевшим, ніж його попередники.

Apple обладнає ноутбуки проектором, який працюватиме на основі лазерного променя
Apple обладнає ноутбуки проектором, який працюватиме на основі лазерного променя

На даний час терміни появи цього рішення в комерційному вигляді невідомі.

Джерело: http://www.macnews.com.ua/


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.