Вчені назвали найдобрішу націю Автор: lesya · Опубліковано: 19.04.2011 11:54 · Розділ: Суспільство

Нещодавно представники організації економічного співробітництва та розвитку провели спеціальне дослідження з метою визначення того, в яких країнах світу мешкають найщиріші та найдобріші люди.

У рамках дослідження вчені провели низку експериментів. Фахівців насамперед цікавило те, чи готові учасники експерименту добровільно зробити матеріальну пожертву на благодійність, а також те, як зачасто вони допомагали оточуючим протягом минулого місяця.

У Британії більше половини населення готові допомагати іншим (фото взято з сайту silva-metod.com.ua)
У Британії більше половини населення готові допомагати іншим (фото взято з сайту silva-metod.com.ua)

До “безкорисливої допомоги” вчені зараховували такі вчинки, як, приміром, похід у магазин за продуктами для старенької сусідки, допомога сліпій людині перейти дорогу тощо. В результаті проведеного опитування виявилося, що у п'ятірку держав з добрим населенням увійшли наступні країни: США, Ірландія, Австралія, Нова Зеландія та Великобританія. Зокрема у Британії майже 57% населення займається благодійністю. Найменша ж кількість людей, готових допомогти іншим, зафіксована у Греції.

За даними фахівців, підтримати людину, яка потрапила у важку ситуацію, в Греції готові лише 13% населення. А в Угорщині, Туреччині, Естонії та Португалії цей показник становить 25%.

Джерело: http://www.infomaniya.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.