Стародавній Рим став жертвою гомосексуалістів Автор: lesya · Опубліковано: 19.04.2011 11:43 · Розділ: Наука

Відомий італійський історик Роберто де Маттеї, ретельно вивчивши та проаналізувавши причини падіння Римської імперії, дійшов висновку, що Велика Римська імперія стала жертвою широкого розповсюдження гомосексуалізму.

Висновки Роберто де Маттеї грунтуються в основному на працях авторів V століття Сальвіано ді Марсільї та знаменитого Едварда Гібона, одного з найобізнаніших фахівців з історії стародавнього Риму, автора багатотомної “Історії занепаду та руйнування Римської імперії”.

З 15 перших римських імператорів лише Клавдій був гетеросексуалом (фото взято з сайту ru-england.ru)
З 15 перших римських імператорів лише Клавдій був гетеросексуалом (фото взято з сайту ru-england.ru)

Так, з історичних джерел відомо, що одностатева любов була звичайним явищем для римлян. Своєрідним центром гомосексуалізму стала римська колонія в Карфагені: саме тут зародилася та розповсюдилася “мода” на одностатеві взаємини.

Більше того, за даними Гібона, серед перших 15 імператорів Риму лише Клавдій був традиційної сексуальної орієнтації. Решта ж 14 імператорів надавали перевагу гомосексуальним взаєминам. Отож у даному контексті Роберто де Маттеї стверджує, що власне нетрадиційна сексуальна орієнтація римлян і стала причиною набігів варварів. Варварські набіги, за словами історика, щось ніби “кара господня” за процвітаючий в Римській імперії гомосексуалізм.

Однак, ясна річ, версію італійського вченого одразу ж скритикували. А вчені зі Швейцарії стверджують, що головною причиною розпаду Римської імперії стали кліматичні зміни.

Джерело: http://www.internovosti.ru


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.