Люди засмаги бояться більше, ніж нанотехнологій чи авіаперельотів Автор: lesya · Опубліковано: 19.04.2011 11:39 · Розділ: Суспільство

Вчені університету Північної Кароліни (США) провели дослідження, результати якого певною мірою шокують: виявляється, що люди набагато більше бояться засмаги, ніж маловивчених на сьогоднішній день нанотехнологій.

Люди бояться сонця більше, ніж переливання крові (фото взято з сайту nashemisto.if.ua)
Люди бояться сонця більше, ніж переливання крові (фото взято з сайту nashemisto.if.ua)

Вчені в рамках дослідження запропонували кільком сотням осіб зіставити за ступенем загрози здоров'ю 23 відомих сьогодні фактори ризику, серед яких були наступні: ожиріння, алкоголь, ультрафіолетові промені, паління тютюну, мобільні телефон, наночастинки, радіація, переливання крові тощо. І виявилося, що люди набагато більше бояться засмаги, аніж впливу нанотехнологій, мобільних телефонів, переливання крові, авіаперельотів та навіть рентгенівського випромінювання. Так, власне ці п'ять факторів учасники опитування визнали найбезпечнішими. Натомість у вченому світі ситуація кардинально протилежна. Так, приміром, стрімкий розвиток нанотехнологій насторожує екологів та гігієністів, оскільки властивості наночасток тієї чи іншої речовини можуть істотно відрізнятися від відомих на сьогоднішній день властивостей тієї ж речовини.

Джерело: http://www.zdr.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.