Стюардеси вивчатимуть кунг-фу Автор: lesya · Опубліковано: 19.04.2011 10:24 · Розділ: Події у світі

Associated Press повідомляє, що цими днями "Авіалінії Гонконгу" направили бортпровідників на курси кунг-фу в обов’язковому порядку. Як вважають керівники авіакомпанії, володіння цим бойовим мистецтвом допоможе персоналу справлятися з п'яними та неслухняними пасажирами.

За словами представника компанії Єви Чань (Eva Chan), щотижня на літаках "Авіаліній Гонконгу" відбувається в середньому близько трьох інцидентів, причиною яких стає некерована поведінка окремих пасажирів. Так, приміром, два тижні тому одній із стюардес довелося застосувати на практиці свої знання бойових мистецтв: на борту рейсу Пекін - Гонконг одному п’яному пасажиру стало погано. Стюардеса змогла йому допомогти лише завдяки своїй фізичній формі.

Стюардес у Гонконзі навчатимуть прийомам бойового мистецтва вінь-чунь (фото взято з сайту afisha.yandex.ru)
Стюардес у Гонконзі навчатимуть прийомам бойового мистецтва вінь-чунь (фото взято з сайту afisha.yandex.ru)

За словами нової співробітниці авіакомпанії Лумпи Тан (Lumpy Tang), вона раніше й подумати не могла, що він-чунь (один з видів кунг-фу) стане невід’ємною частиною її роботи. "Спершу всі ми здивувалися таким нововведенням, однак вже після кількох уроків нам сподобалося. І справді, ніколи не знаєш, що станеться в польоті, а володіючи кунг-фу, я відчуваю себе захищеною", - розповідає стюардеса.

Водночас інструктор з він-чунь Катерина Чен (Katherine Cheung) стверджує, що саме цей вид бойових мистецтв ідеально підходить для авіаліній. "Прийоми він-чунь можна застосовувати в невеликих за розмірами приміщеннях, саме тому він чудово підходить для літаків. Він-чунь до того ж легко вчити", - підсумувала майстер.

Вивчення кунг-фу обов'язкове лише для бортпровідниць "Авіаліній Гонконгу", однак решті персоналу запропонували пройти навчання на добровільних засадах.

Джерело: http://newsland.ru


Інші новини розділу