Британським солдатам зменшують груди та підправляють вуха Автор: lesya · Опубліковано: 18.04.2011 14:18 · Розділ: Цікаві факти

За останніми підрахунками журналістів видання “Дейлі Мейл” представники британського Міністерства оборони витратили більше 17 тисяч фунтів стерлінгів на косметичні операції для своїх солдатів. Мова не йде про поранених, як може видатися на перший погляд, ні - турботу про них у Британії бере на себе Національна система охорони здоров'я. Це були операції, спрямовані на зменшення грудей (деяким військовим ці операції були просто необхідними для того, щоб втиснутися в обмундирування) та корекцію клаповухості, яка заважала кільком солдатам носити захисні шоломи.

В той час як простим смертним доводиться защораз тугіше затягувати пояси через скорочення урядом обсягів усіх держвидатків, військові Британії анітрохи не соромляться витрачати державні кошти. Так, за підрахунками журналістів "Дейлі Мейл", протягом останніх 3 років Міністерство оборони країни витратило понад 17 тисяч фунтів стерлінгів на проведення косметичних операцій для своїх військових.

Чотирьом представникам відомства пластичні хірурги зменшували розмір грудей: їхня комплекція не дозволяла носити військове обмундирування. Ще трьом підправили вуха, які заважали одягати захисні шоломи.

Британських військових лікують від клаповухості
Британських військових лікують від клаповухості

У відповідь на офіційний запит журналістів з приводу цих витрат, представники Міноборони повідомили, що йдеться тут про виняткові випадки, розглянуті й схвалені членами спеціальної комісії. Отож виходить, що військові не спонсорують пластичні операції, а хірургічне втручання проводилося за рекомендацією кваліфікованих спеціалістів. А, як відомо, фізичне і ментальне здоров'я військовослужбовців є пріоритетом для Міноборони. Водночас представник міністерства підкреслив, що їхня військова екіпіровка ідеально підходить навіть солдатам, ріст яких сягає двох метрів.

У даному контексті нагадаємо, що британський уряд на сьогоднішній день всіляко намагається скоротити витрати на військові потреби, щоб закрити 38-мілліарндую діру в бюджеті, залишену попереднім урядом лейбористів. За словами Девіда Кемерона, військові витрати протягом чотирьох років скоротять на 8%. А минулого тижня Міністерство фінансів анонсувало виділення додаткових 100 мільйонів фунтів для забезпечення військових операцій на території Лівії та Афганістану.

Джерело: http://www.vesti.ru


Інші новини розділу