Фалологічний музей у Ісландії поповниться ще одним експонатом Автор: lesya · Опубліковано: 18.04.2011 13:07 · Розділ: Цікаві факти

Заспиртований статевий орган старого ісландця стане "родзинкою" одного з найнезвичайніших музеїв світу - Фалологічного музею або музею пенісів, як його ще частенько називають.

Орган 95-річного Палле Арасона поповнить колекцію фалосів китів, моржів, ведмедів та інших тварин. До речі, на сьогоднішній день декілька людей вже подарували музею свої пеніси, однак орган Арасона надійшов першим. До речі, за словами працівників музею, такий подарунок цілком у дусі Арасона, який за життя всіляко полюбляв привертати до себе увагу.

Цю, погодьтеся, незвичну колекцію почав збирати у 1964 році вчитель іспанської мови та історії з Рейк'явіка Сігурдур Хьяртарсон. У 1996 експонатів назбиралося стільки, що він вирішив відкрити музей, який трохи згодом зі столиці перекочував до міста Хусавік.

У колекції музею пенісів зявився чоловічий орган (фото взято з сайту rol.ru)
У колекції музею пенісів зявився чоловічий орган (фото взято з сайту rol.ru)

Сьогодні ж ця неординарна експозиція налічує близько 276 примірників пенісів - тут відвідувачі можуть зрівняти, приміром, розміри пенісу хом'ячка зі 170-метровим пенісом кашалота. Всі експонати заспиртовані або висушені. Єдине, чого дотепер не вистачало музею, - це справжнього чоловічого органу.

До речі, за окремими даними, організатор музею Хьяртарсон протягом тривалого часу сушив голову над цією проблемою. Питання вирішилося саме собою - один з кураторів музею, 95-річний Палле Арасон заповідав свій орган музею. “Я чекав на нього цілих 15 років”, - розповідає колекціонер.

А на запитання журналістів про розміри чоловічої гордості літнього Арасона Хьяртарсон відповів: "Приїжджайте, побачите своїми очима!"

Джерело: http://www.topnews.ru


Інші новини розділу