У Парижі з'явився ресторан для двох Автор: lesya · Опубліковано: 18.04.2011 12:57 · Розділ: Події у світі

Недавно у Парижі відкрився унікальний ресторан для двох. І, незважаючи на такі невеликі розміри, заклад користується великою популярністю: відвідувачам цього ресторану доводиться бронювати столик за декілька місяців до запланованих відвідин.

Ресторан отримав назву La petite cuisine a Paris, що вперекладі з французької ознчає “у маленькій кухоньці”. Завідує всім тут англійський шеф-кухар Рашель Хуу. Обстановка кухні квартири-ресторану, де працює і мешкає Рашель, надзвичайно лаконічна: тут можна побачити стіл, два стільці, плиту і раковину. Відвідувачі відпочивають у вітальні.

А ось так виглядає підводний ресторан на Мальдівах (фото з сайту cikavo.com)
А ось так виглядає підводний ресторан на Мальдівах (фото з сайту cikavo.com)

У меню передбачено три зміни страв, вино й воду. Обід коштуватиме близько 25 євро. Ресторан дозволяє насолодитися високою кухнею: Рашель Хуу експериментує, готуючи страви традиційної французької кухні на сучасний лад.

У даному контексті зазначимо, що донедавна величезною популярністю на території країн Східної Азії користується мережа ресторанів Modern Toilet, де все - від інтер'єру до меню - так чи інакше пов’язане з туалетною тематикою.

Джерело: http://news.siteua.


Інші новини розділу