В Італії продають місто часів Середньовіччя Автор: lesya · Опубліковано: 15.04.2011 16:20 · Розділ: Культура

В італійській провінції Терамо виставили на продаж середньовічне місто Валле Піолє. За даними газети Corriere della Sera, коштує воно якихось 550 тисяч євро.

З 1977 року в місті ніхто не проживає. На даний час тут розташовані 11 кам'яних будівель, які потребують негайної реставрації. Загальна площа цих будівель становить 3800 квадратних метрів, а площа всієї території стародавнього міста становить 6 гектарів.

Колись одну з будівель міста хотіли продати під готель
Колись одну з будівель міста хотіли продати під готель

Вперше про Валле Піолє було згадано ще в 1059. Представники влади провінції шкодують з приводу того, що місто доводиться продавати. Однак в бюджеті не вистачає коштів навіть на будівництво асфальтової дороги до міста. А на його відновлення й поготів.

До речі, перед цим одну з міських будівель виставили на аукціон з метою переобладнання старовинного приміщення під готель. Однак організатори аукціону отримали лише одну заявку, та й ту вкінці-кінців єдиний претендент, помітивши відсутність конкуренції, забрав назад.

Джерело: http://realty.lenta.ru/


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?