Створено накопичувач для карт пам'яті microSD Автор: lesya · Опубліковано: 15.04.2011 14:33 · Розділ: Нові технології

Талановитий дизайнер розробив пристрій, який передбачає застосування карт пам'яті microSD невеликого об’єму. Про винахід розповідає сайт Yanko Design.

Цей ресурс відомий насамперед тим, що знайомить своїх читачів з ідеями, які виникають у головах дизайнерів, що присвятили своє життя винайденню електронних пристроїв. Часто результатом творчих пошуків бувають дуже сміливі, хоча й зовсім непрактичні концепції, іноді внаслідок творчого злету фантазії деяких дизайнерів створюються досить-таки привабливі саме з практичної точки зору пристрої. Новий проект, описаний на сторінках Yanko Design, належить, скоріше, до другої категорії.

Розроблений нещодавно пристрій отримав назву Collector. Він передбачає застосування карт пам'яті формату microSD невеликого обсягу. Зазвичай, після придбання користувачем для свого смартфона чи іншого мобільного пристрою картки більшого обсягу, її “невеличка” попередниця залишається без діла. Такі картки можна вставляти в пристрій Collector з вбудованим інтерфейсом USB.

Зібравши докупи декілька карт microSD можна отримати накопичувач з досить-таки пристойним обємом памяті
Зібравши докупи декілька карт microSD можна отримати накопичувач з досить-таки пристойним обємом памяті

Об'єднавши таким способом декілька карток, можна отримати накопичувач з цілком пристойним об’ємом вільної пам’яті. До речі, обсяг пам’яті можна нарощувати, замінюючи картки на інші.

Джерело: http://www.ixbt.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.