Lady Gaga впала зі стільця Автор: lesya · Опубліковано: 13.04.2011 18:28 · Розділ: Музика

Нещодавно знаменита епатажна співачка Lady Gaga на концерті у Х'юстоні шокувала своїх шанувальників. Зірка, виконавши невдалий трюк, ледь не отримала серйозної травми. Про це повідомляє The Daily Telegraph.

У виданні зазначається, що під час шоу артистка забралася на рояль (до речі, одягнена вона була лише в нижню білизну та чоботи на шпильках). Після виконання першого куплету відомого хіта You and I співачка вирішила злізти з роялю, однак їй не вдалося цього зробити. Точніше вдалося, однак далеко не так граціозно та витончено, як їй, мабуть, хотілося. Так, стілець, на який поставила свою чарівну ніжку скандалістка, раптово впав. Не очікуючи такого, артистка, втративши рівновагу, впала під рояль, з усієї сили вдарившись при цьому спиною і головою об підлогу. Однак навіть такий сильний удар не змусив Lady Gaga перестати співати. Зробивши вигляд, ніби нічого не сталося, відважна артистка встала та продовжила виступ.

Падіння зірки зафіксував на камеру один з фанатів
Падіння зірки зафіксував на камеру один з фанатів

"Все сталося десь посередині шоу, - ділиться з журналістами газети фанат, який встиг зняти падіння знаменитості на відеокамеру. - Вона впала з великої висоти, і весь натовп це бачив. Тому ніхто не здивувався б навіть тоді, коли б вона пошкандибала зі сцени за медичною допомогою. Натомість вона показала себе справжнім професіоналом, піднявшись на ноги та продовживши виступ. ЇЇ витримка і справді дивує".

Однак згодом виявилося, що зірка все-таки потребувала медичної допомоги. Медики спершу зробили співачці знеболюючий укол, а по завершенню концерту зафіксували поперек еластичним бинтом.

І, ясна річ, відеозапис падіння Lady Gaga, зроблений одним із фанатів, одразу ж став лідером переглядів на YouTube.

Джерело: http://www.newsru.com


Інші новини розділу