В Інтернеті з’явилася нова антисоціальна мережа. Автор: lesya · Опубліковано: 12.04.2011 17:42 · Розділ: Нові технології

В Інтернеті з’явилася нова антисоціальна мережа. Творці нового сервісу ідеологічно протиставляють його відомим на сьогоднішній день блог-платформам. І мають на те повне право: новий глобальний сервіс дуже схожий на всі існуючі сьогодні соціальні мережі, при цьому він парадоксально асоціальний. Користувачі сервісу не мають ні френдів, ні фоловерів, тут ви не знайдете стрічки друзів, ніяких груп та співтовариств. Користувач має лише обрані ним тематичні потоки про ті речі, які його по-справжньому цікавлять.

Ідея Hobius по суті своїй проста. Головне тут - це контент на тему, яка Вас цікавить, а хто вже його опублікував - це річ другорядна.

Спершу користувач змушений зареєструватися. Далі він отримує персональну сторінку, з лівого краю якої знаходиться своєрідний блок, який складається з 25 слотів: сюди вводяться інтереси. Для прикладу, первинний набір може бути таким: robots, ipad, політика, lady gaga, webdev, велосипед, startups, cool cars тощо. І кожен бажаючий, ясна річ, зможе додати до цього списку “перфоратор” чи замінити “ipad” на “перетягування каната”.

В центрі сторінки знаходимо потік записів на обрані теми від різних людей. На даний час розвиваються діалоги навколо найпоширеніших тем: автомобілі, стартапи, гаджети, кішки, аніме, політика, малюнки і т.д. і т.п. Взагалі-то назви каналів чи теми кожен має право обирати за власним бажанням. Однак чи будуть цей канал розвивати інші користувачі, це вже залежить від багатьох обставин.

Словом, постійно підтримуючи актуальність власного списку інтересів, Ви отримуєте свій власний потік інформації без зайвого шуму. До речі, писати можна на будь-які теми. І тут не потрібно болісно набирати аудиторію, щоб бути почутим, хвилюватися з приводу того, чи зрозуміють Вас інші. Будь-яке Ваше повідомлення одразу ж потрапляє в стрічку до тих людей, які цікавляться тим, про що власне Ви й пишете.

У нового антисоціального сервісу немаєдрузів
У нового антисоціального сервісу немаєдрузів

Інтерфейс лаконічний зовні і простий у користуванні, що дозволяє читати необхідну інформацію, коментувати написане та додавати власні записи дуже легко та швидко.

Hobius - платформа інтернаціональна, тому сервіс підтримує будь-яку мову повідомлень. Однак є тут і простий геотаргетинг: підписавшись на ту чи іншу тему та обравши режим - Local (своє місто), Nationwide (країну) чи Worldwide (увесь світ), ви отримаєте наступні можливості: після увімкнення каналу “кафе” в режимі Local, Ваша стрічка поповниться цінними повідомленнями про заклади громадського харчування у Вашому місті, а підписавшись на iPad в режимі W, Ви отримуватимете інформацію про “айпеди” від користувачів з усього світу.

Джерело: http://www.membrana.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.