В Парижі відкрився перший Салон смерті Автор: lesya · Опубліковано: 11.04.2011 13:20 · Розділ: Цікаві факти

У Парижі відкрився перший Салон смерті. Під час виставки всі бажаючі мали можливість оплатити власний похорон і підібрати собі труну за останнім писком моди.

Салон смерті пропонує відвідувачам вибрати собі труну необхідних розмірів та за власними вподобаннями.

На виставці можна полежати у власній труні
На виставці можна полежати у власній труні

Організатор заходу Джессі Вестенхольц з Данії так коментує свою не зовсім звичайну ідею: “Щоб жити краще, про смерть потрібно говорити. Коли хтось помирає, у Вас є всього три дні. Якщо Ви нічого не приготували заздалегідь, вирішивши, що після вас хоч потоп, - ви егоїстично забуваєте про своїх близьких, яким доведеться зіткнутися з величезною кількістю проблем, пов’язаних з організацією всього процесу”. Ідея відкрити Салон смерті прийшла Джессі в голову, коли у неї померла мати, клопоти про похорон якої їй довелося взяти на себе.

Вартість домовин коливається від 700 до 12 000 євро за штуку. Всім охочим подбати про своє майбутнє дизайнери пропонують урни у формі бюста, барвисті труни у квіточку, навіть літературні твори “Смерть - моє ремесло” Робера Мерля чи “Роздуми про гільотину” Камю.

За допомогою 3D-сканування та використовуючи спеціальну комп'ютерну програму, ми моделюємо скульптуру, - пояснює скульптор Мішель Феррьер.

Джерело: Лайфньюс


Інші новини розділу