Сам собі синоптик: досягнення віртуальної реальності Автор: lesya · Опубліковано: 11.04.2011 11:59 · Розділ: Нові технології

Нещодавно фахівці компанії Magic Vision Lab розробили систему доповненої реальності. Новостворена система здатна реалізувати будь-який вид "віртуальної погоди" в оточуючу дійсність. За допомогою спеціального шолома з вбудованим дисплеєм кожен бажаючий зможе, задавши комп'ютерній системі необхідні установки, перетворити навколишню місцевість за власними уподобаннями (приміром, піски Сахари в сніги Півночі).

Шолом оснащений спеціальними датчиками, що відстежують положення голови та напрямок погляду людини. Завдяки спеціальному програмному забезпеченню камера фіксує зображення навколишнього простору, накладаючи на нього віртуальний сніг, дощ, град та інші погодні явища. При цьому зберігається відчуття реальності, дотримуються всі звукові та зорові ефекти - від падіння крапель, до згинання дерев від поривів вітру.

Незабаром можна буде замовити блискавку (фото взято з сайту novynar.com.ua)
Незабаром можна буде замовити блискавку (фото взято з сайту novynar.com.ua)

На даний час розроблена система потребує удосконалення: їй не вистачає роторних снігоочисників для імітації снігопаду та хуртовини, вентиляторів для відтворення вітру, розрядників Тесла та звукових гранат для імітації блискавок і гуркоту грому.

Джерело: http://www.dailytechinfo


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.