Не виповнилося вісімнадцяти - забудь про солярії Автор: lesya · Опубліковано: 11.04.2011 11:46 · Розділ: Краса і здоров'я

У Британії неповнолітнім заборонили відвідувати солярії. Мета такого нововведення полягає у зниженні ризику виникнення та розвитку ракових захворювань. Згідно з прийнятим законом, ті заклади, які дозволять особам, що не досягли повноліття, засмагати в соляріях, сплачуватимуть штраф у розмірі до 20 тисяч фунтів (близько 33 тис. доларів).

Прийняте обмеження поширюється на салони краси, спа- салони, готелі, спортзали та інші комерційні установи. За словами заступника міністра охорони здоров'я Британії Анни Мілтон, новий закон істотно знизить рівень захворюваності одним із найпоширеніших видів раку осіб віком від 15 до 24 років.

Британським підліткам заборонили відвідувати солярії
Британським підліткам заборонили відвідувати солярії

За даними статистики, соляріями користується 6% англійських підлітків віком від 11 до 17 років.

Водночас у таких містах, як Ліверпуль і Сандерленд, де в цілому кількість сонячних днів у році нижча, ніж на півдні країни, солярій відвідує кожна друга дівчина п’ятнадцятирічного віку.

За даними тієї ж таки статистики, у Британії щодня діагностують щонайменше по два нових випадки утворення злоякісної меланоми серед людей, які не досягли 35 років.

А перед цим представники Всесвітньої організації охорони здоров'я визнали солярії одним із найнебезпечніших джерел розвитку раку. До речі, у даному контексті солярії не поступаються місцем курінню.

"Захоплення соляріями підвищує ризик розвитку злоякісної меланоми на 75%", - додає доктор Елізабет Рапла з Інституту досліджень раку.

Однак прийнятий закон не зобов'язує всіх власників соляріїв вимагати у клієнтів посвідчення особи чи, приміром, вести облік усіх відвідувачів закладу. До речі у Шотландії схожий закон прийняли ще у 2008 році.

Джерело: http://www.bbc.co.uk


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.