Археологи виявили останки першого в історії гомосексуаліста Автор: lesya · Опубліковано: 11.04.2011 11:37 · Розділ: Наука

Нещодавно під час розкопок поблизу Праги, Чехія, археологи знайшли скелет першого відомого історії чоловіка нетрадиційної орієнтації. За даними фахівців, вік дивовижної знахідки становить більше чотирьох з половиною тисяч років.

Як відомо, чоловіків так званої «культури бойових сокир», яка процвітала у Східній Європі у 2900-2500 роках до н. е., зазвичай хоронили на правому боці, обертаючи обличчям на захід. Натомість тіло знайденого чоловіка було повернене навпаки. На додачу, в його могилі вчені виявили не зброю, а посуд - типово жіночий атрибут.

«За даними історії та етології, люди тієї епохи ставилися до похоронних церемоній надзвичайно серйозно, тому це не могло бути помилкою, - коментує знахідку археолог Каміла Ремізова-Весінова (Kamila Remisova Vesinova), керівник дослідження. - Скоріше за все, цей чоловік був нетрадиційної сексуальної орієнтації - транссексуалом чи гомосексуалом».

Представників племеніВоїнів
Представників племеніВоїнів

А перед цим археологами було виявлене поховання мезолітичного періоду (від 15 до 6 тис. років до нашої ери), у якому жінку-воїна поховали за чоловічим ритуалом. Очевидно, взаємозв’язки гендерних ролей зі статями у давнину були не такими жорсткими, як може видатися на перший погляд.

Натомість на сьогоднішній день чоловіки нетрадиційної орієнтації, як і раніше, перебувають у групі ризику. За даними дослідників з Національного інституту громадського здоров'я (National Institute for Public Health Surveillance) у Франції, близько половини ВІЛ-інфікованих за 2008 рік становлять геї. У дослідженні взяло участь 7 тис. осіб чоловічої статі.

Разом з тим наприкінці минулого року у США гомосексуалістів вперше в історії країни вирішили відкрито приймати в армію, а компанія Apple навіть випустила спеціальний релігійний додаток Exodus International, який містить інструкцію з перетворення гомосексуалістів в гетеросексуалів. Це ноу-хау викликало хвилю обурення по той бік Атлантики, тим більше, що представники компанії завжди декларували лояльне ставлення до сексменшин, активно співпрацюючи при цьому з геями.

Джерело: http://www.vokrugsveta.ru


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.