Британська пара відсвяткувала 81 річницю весілля Автор: Вікторія · Опубліковано: 27.05.2009 12:10 · Розділ: Життя

У Великобританії одна подружня пара відсвяткувала 81-шу річницю свого весілля. Ця пара має найбільший стаж сумісного життя в Британії. Френк і Аніта Мілфорд, які живуть в будинку перестарілих в Плімуті, одружилися 26 травня 1928 року. Френку 101 рік, стільки ж в червні виповниться його дружині. Це єдина пара в Британії, в якій обидва члени переступили столітній рубіж.

Вони зізнаються, що до цього часу трохи сперечаються через дрібниці, але ввечері не лягають спати, поки не обіймуть і не поцілують один одного. Мілфорди говорять, що не знають ніякого «магічного секрету» щасливого шлюбу. Вони познайомилися в Плімуті на танцях в 1926 році і через два роки одружилися.

Під час Другої світової війни подружжя жило в Плімуті і двічі ледве не загинуло під час фашистських бомбардувань. Один раз бомба потрапила просто в їхній будинок.

У Мілфордів двоє дітей, п'ять внуків і сім правнуків. Їхній 74-річний син, якого теж звуть Френк, говорить, що головний секрет сімейного щастя його батьків полягає в тому, що вони безмежно люблять один в одного. «Вони прожили дуже гарне життя, і завжди були задоволені своєю долею», - сказав він.

Джерело news.rambler.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.