У магазинах одягу з'являться дзеркала з виходом на Twitter Автор: lesya · Опубліковано: 07.04.2011 16:32 · Розділ: Нові технології

Незабаром у Лондоні в магазинах одягу з'являться гаджети, які дозволять всім радитися з френдами на Twitter і Facebook, не виходячи з кабінки для примірювання. Нещодавно голландська компанія Nedap розробила гаджет, який отримав назву Tweet Mirror. Творіння являє собою дзеркало з вбудованою всередину HD-камерою. Завдяки йому покупець може робити фотографії у кабінці для примірювання та викладати їх у Twitter чи в стрічку статусів на Facebook. Відповідні коментарі друзів користувача надсилаються йому на мобільний телефон за допомогою SMS.

Поштовхом до створення даного пристрою став наступний випадок: одного разу інженер компанії Nedap придумав Tweet Mirror після того, як побачив, що його наречена міряє весільні сукні та робить фотографії на Полароїд для того, щоб згодом показати їх друзям та порадитися з ними.

Фотографії можна робити безпосередньо перед дзеркалом
Фотографії можна робити безпосередньо перед дзеркалом

Технологія Tweet Mirror може використовуватися і тими, у кого нема акаунтів у соціальних мережах. Покупець може сам розглядати свої фотографії в різних ракурсах, щоб зрозуміти, наскільки пасує йому обрана річ.

Прем'єра новинки відбулася в лондонському молле Shepherd's Bush. Однак уже найближчим часом її творці мають намір просувати Tweet Mirror і в інші магазини одягу.

Джерело: http://wknews.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.