Студент створив джинси- барабани Автор: lesya · Опубліковано: 07.04.2011 15:43 · Розділ: Нові технології

Винахід студента Асея Мішри обов’язково оцінять барабанщики, як професіонали, так і любителі. Винахідливий 17-річний юнак, який навчається у Hymers College в Уест-Халлі, Великобританія, створив джинси з барабанною установкою. До речі завдяки цьому винаходу Асей переміг у конкурсі Young Engineer of the Year ".

Для свого творіння студент використав 8 датчиків, кожен з яких відповідає за певний тип барабана. Він підключив датчики до власних джинсів, пов'язавши їх із зовнішнім динаміком чи навушниками. Таким чином, хлопець може грати на барабанах у будь-якому місці.

Відтепер грати можна на власних джинсах
Відтепер грати можна на власних джинсах

Студент висловлює подяку Університету Халла, який і запропонував йому лабораторію для створення джинсів. За словами Адама Янга, керівника дизайнерського відділу в Hymers College, технологія, створена Асеєм, володіє високим комерційним потенціалом.

На даний час пристрій залишається лише прототипом, однак талановитий студент сподівається незабаром розпочати серійний випуск свого творіння.

Джерело: http://infuture.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.