Неслухняні діти розумніші Автор: lesya · Опубліковано: 07.04.2011 14:51 · Розділ: Суспільство

На сьогоднішній день чомусь прийнято вважати, що погана поведінка та низька успішність учнів у школі тісно пов'язані та майже нерозривні поняття. Однак результати дослідження, проведене недавно американськими вченими Університету Північної Кароліни, повністю спростовують це традиційне твердження.

В процесі дослідження спеціалісти протягом п'яти років проводили спостереження за поведінкою та оцінками окремих учнів. Загалом в експерименті взяло участь 350 із семи шкіл. В результаті аналізу зібраної інформації виявилося, що вчителі дуже часто оцінюють дітей, які себе гарно поводять, неадекватно, чекаючи від них великих успіхів та завищуючи їхню успішність.

Вчителі занижують оцінки неслухняним учням
Вчителі занижують оцінки неслухняним учням

Натомість хулігани сприймаються вчителями як двієчники, хоча далеко не завжди поведінка, реальні знання та оцінки пов'язані та взаємозумовлені. Більше того, детальніше дослідження виявило, що неслухняні діти дуже часто були успішнішими у порівнянні з тихонями. Тому вчені заявляють, що шкільним учителям варто звернути увагу на індивідуальні здібності дітей, а не оцінювати їх згідно з вимогами стандартної системи.

Джерело: http://medkarta.com


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.