Диво-піцца заховала лик Ісуса Христа Автор: lesya · Опубліковано: 07.04.2011 14:24 · Розділ: Цікаві факти

Нещодавно в одному з австралійських міст, а саме у Нью-Фармі, відбулася подія, яку місцеві мешканці встигли охрестити дивом. Так, у піцерії Posh Pizza після випікання піци “Три сири” на ній з’явився лик Ісуса Христа. У виданні The Herald Sun розповідається, що адміністрація закладу одразу ж заявила, ніби на них зійшло благословення і сам Святий Дух.

А власник закладу одразу ж виставив піццу на всезагальний огляд, а також на інтернет-аукціон eBay. Стартова ціна продукту - 65 доларів.

Аукціон, який тривав протягом кількох днів, назбирав 26 заявок. По його завершенню диво-піццу продали за 153 долари.

Адміністрація закладу вважає піцу благословенням
Адміністрація закладу вважає піцу благословенням

А стосовно Божого лику професор-богослов Австралійського католицького університету Патрік МакАрдл заявив, що піцца взагалі по самій суті своїй не може бути носієм дива. А ті, кому здалося, що у розплавленому сирі можна помітити образ Ісуса Христа, просто-на-просто глибоко вірять у Бога. Втім, за словами Патріка, нас оточують незрозумілі речі, які ми зазвичай зараховуємо до категорії чудес.

На завершення МакАрдл додав, що Католицька церква визнає винятково "медичні дива", приміром зцілення.

Разом з тим, богослов запропонував розглядати подію як жарт, породження фантазії. І жартома додав: "Віра взагалі зовсім непогана приправа до обіду".

Джерело: http://www.newsru.com


Інші новини розділу