Студенти створили дверну "ніжку" Автор: lesya · Опубліковано: 07.04.2011 08:59 · Розділ: Нові технології

Порівняно недавно декілька студентів університету Міннесоти заснували компанію Forge. Мета організації - “знаходити нові прості рішення повсякденних проблем та завдань”. І перший винахід юнаків викликає великий інтерес - ще б пак, адже завдяки йому відтепер двері можна відкривати ногами!

Новий прилад отримав назву Toepener. Чи можна назвати його дверною ручкою? Навряд чи. Це скоріше дверна ніжка. Пристрій непристойно простий: він не має ніяких рухомих частин, ніякого дизайну взагалі. Зовні це такий собі Г-подібний елемент сірої барви, розміщений на платформі, яка до низу дверей кріпиться за допомогою чотирьох саморізів. Пристрій призначений насамперед для використання у громадських туалетах.

Пристрій дозволить відкривати двері ногами
Пристрій дозволить відкривати двері ногами

Однак винахідники не врахували одного важливого моменту: двері багатьох туалетів замикаються на засувку, отож без натискання на ручку їх не відімкнеш.

Та зрештою, що ж іще потрібно, якщо підчепивши цей гачок носком черевика знизу чи натиснувши зверху, є можливість вийти з туалету, не торкаючись брудних дверних ручок?

Ідея з’явилася у студентів під час мозкового штурму, отож хлопці, заручившись підтримкою викладача, взяли кредит на $ 15 тисяч для запуску свого дітища у виробництво.

Продаж пристрою розпочався у січні, близько сотні виробів уже продано, отож новоявлені бізнесмени планують погасити кредит вже до кінця семестру.

Джерело: http://www.membrana.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.