Схуднути допоможуть вітаміни Автор: lesya · Опубліковано: 05.04.2011 19:09 · Розділ: Краса і здоров'я

Тим людям, які регулярно займаються спортом, стежать за власним раціоном харчування, і які, однак не можуть розпрощатися із зайвими кілограмами, спеціалісти радять звернути увагу на вітамінні добавки.

Так, фахівці-дієтологи стверджують, що іноді буває дуже важко отримати з їжею необхідний для схуднення обсяг певних вітамінів. Через це організм вимагає свого, і ви змушені їсти більше. Які ж вітаміни слід в такому випадку вживати?

Для схуднення слід вживати вітаміни D, C та кальцій
Для схуднення слід вживати вітаміни D, C та кальцій

1. Вітамін D. Брак «сонячного» вітаміну може “познущатися” з Вашої талії. Результати дослідження, проведеного вченими університету Міннесоти (США), доводять: чим вищим був у процесі експерименту рівень вітаміну D як у чоловіків, так і у жінок із зайвою вагою, тим більше жиру вони скинули, дотримуючись низькокалорійної дієти. До речі, середньодобова норма вітаміну D становить 400 МО (міжнародних одиниць) - для успішного схуднення вам потрібно не менше.

2. Вітамін С. Такий знайомий нам вітамін, який допоможе використовувати отриманий з їжею жир як енергію, а не баласт на стегнах, завжди стане у пригоді бажаючим схуднути. Вчені Державного університету Арізони (США) виявили, що ті, хто протягом дослідження приймав вітамін С в таблетках (по 500 Мг у кожній), спалювали набагато більше жиру, ніж інші учасники експерименту. Якщо ви щодня вживаєте велику кількість овочів і фруктів, добову дозу можна зменшити.

3. Кальцій. Причина неефективності дієти може критися в нестачі кальцію. Дослідження спеціалістів Британського журналу, присвяченого питанням правильного харчування, дало наступний результат: жінки із зайвою вагою, які щодня вживали не менше 1200 мг. кальцію, протягом 15 тижнів втратили на 6 кг. більше, аніж ті, хто приймав плацебо. Дослідники пояснюють це тим, що кальцій створює відчуття ситості, тому ви не переїдає. Отож спробуйте приймати по 1000 мг. у 2 прийоми (розділіть таблетку на 2 частини, по 500 мг. кожна, оскільки людський організм не здатний засвоювати більше за один раз).

Джерело: http://www.fittrends.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.