Рейтинг "жіночих" авто Автор: lesya · Опубліковано: 05.04.2011 18:58 · Розділ: Авто-мото

Представники популярного американського аналітичного агентства "RL Polk" склали список найпоширеніших та найулюбленіших жіночих автомобілів. Найпопулярнішим брендом США став "MINI".

Зауважимо, що даний рейтинг складали двома різними шляхами. З одного боку, спеціалісти вираховували частку марки на "жіночому ринку", з іншого - їх цікавило, який відсоток продажів марки припадає власне на представниць прекрасної статі. Списки вийшли зовсім різними; аналітики вважають, що загалом жінок, як і чоловіків, цікавлять прагматичні аспекти автомобіля, серед яких вони в першу чергу беруть до уваги витрати на бензин, ремонт та обслуговування, зручність, місткість і т. п. Водночас, за твердженням спеціалістів, і нішеві марки можуть значно підвищити свою популярність завдяки рекламі, адресованій безпосередньо жінкам.

Складені списки виглядають наступним чином:

1. Частка марки серед продажів жінкам у США за підсумками 2010 р.:

- "Toyota" - 15,7% (тобто з кожних 100 автомобілів, проданих жінкам, 15,7 припадає на марку Toyota);

- "Honda" - 14%;

- "Ford" - 10%;

- "Chevrolet" - 8,9%;

- "Nissan" - 8,8%.

Новий автомобіль MINI Crossman (фото взято з сайту ypdaeah.com)
Новий автомобіль MINI Crossman (фото взято з сайту ypdaeah.com)

2. Частка жінок серед покупців марки в США за підсумками 2010 р.:

- "MINI" - 47,9% (тобто з кожних 100 проданих автомобілів "MINI" 47,9 придбали представниці прекрасної статі);

- KIA - 46,8%;

- "Honda" - 46%;

- "Nissan" - 45,5%;

- "Subaru" - 45%.

До речі, за даними статистики, найактивнішими покупцями автомобілів у США є жінки африканського, азіатського та латиноамериканського походження. Протягом останніх п'яти років їхня частка в загальному обсязі покупців зросла аж на 4,7%. Разом з цим, процентна частка жінок взагалі, незалежно від їх расового походження, також впевнено зростає. Так, приміром, З 2006 по 2010 рік вона збільшилася на 2,5% та на даний час складає 38,5% - інакше кажучи, з десяти автомобілів, проданих у США (за винятком позашляховиків та пікапів), майже чотири купують жінки.

Джерело: http://e-news.com.ua/


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.