Слово - не горобець, вилетить - захворієш Автор: lesya · Опубліковано: 05.04.2011 18:46 · Розділ: Наука

Нещодавно американські спеціалісти в процесі проведення спеціалізованого дослідження довели, що необережно сказане слово може заподіяти фізичного болю. Водночас за допомогою слів можна покращити стан людини.

Вчені провели експеримент, в процесі якого з’ясували, що фізичний та духовний біль активізують однакові ділянки мозку. Таку закономірність вдалося встановити ​​завдяки проведенню сканування головного мозку добровольців за допомогою МРТ.

Іноді сказане необережно слово може завдати фізичного болю (фото взято з сайту schoolua.blox.ua)
Іноді сказане необережно слово може завдати фізичного болю (фото взято з сайту schoolua.blox.ua)

До речі, українські фахівці стверджують, що смислове навантаження слів здатне впливати на молекулу ДНК людини - руйнувати або ж підтримувати її структуру в нормі. Таке відкриття допомагає зрозуміти, чому іноді людина після поганих слів, висловлених в її адрес, може захворіти, а після добрих, навпаки, виздоровіти.

Джерело: http://www.newsboy.ru


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.