Перефарбути авто лише за одну хвилину?! - Тепер це можливо Автор: lesya · Опубліковано: 04.04.2011 13:37 · Розділ: Авто-мото

Нещодавно на щорічному автосалоні X-Motors, який завершився в Х'юстоні (США), корпорація KIA Motors представила оновлену версію міського хетчбека KIA Picanto. Неординарність цієї моделі - в особливому експериментальному нано-покритті Chameleon Ultra.

Як стверджують розробники, нова революційна технологія дозволяє буквально протягом хвилини змінити забарвлення автомобіля за бажанням власника.

Забарвлення автомобіля може мінятися протягом однієї хвилини
Забарвлення автомобіля може мінятися протягом однієї хвилини

Презентація цієї технології відбулася в закритому відділі виставки. Запрошені на неї були лише обрані журналісти: за словами представників компанії, технологія - всього лише прототип, який багато в чому належить удосконалювати. Так, на даний час покриття надзвичайно чутливе до перепадів температур навколишнього середовища: рекомендована для використання кліматична норма - +15 градусів. А будь-які, навіть найменші, відхилення від цієї норми виводять покриття з ладу. Не радять спеціалісти також піддавати авто прямому впливу вологи - отож в спеку, холод та дощі диво-машина повинна переховуватися в спеціально обладнаному приміщенні. Зваживши на всі ці обставини, можемо з впевненістю твердити, що на українських дорогах автомобілі з Chameleon Ultra з'являться нескоро.

Джерело: http://subcar.org


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.