За допомогою мобільного телефона можна визначити якість м'яса Автор: lesya · Опубліковано: 04.04.2011 13:31 · Розділ: Нові технології

Нова ізраїльська розробка - спеціальний додаток до мобільного телефону, який надає унікальну можливість ознайомитися з усіма елементами "біографії" стейка з Вашого столу, який Ви попередньо придбали у супермаркеті.

Все, що для цього потрібно, - це сфотографувати на камеру мобільного телефону бар-код, поміщений на упаковці стейків, після чого задіяти нову програму, яка отримала назву "Bactohem".

Завдяки технології "автентика", яка використовує базу даних ДНК корів, є можливість дізнатися все про стейк, який Ви маєте намір придбати. Отож тепер нікому не вдасться приховати, яка саме ферма є постачальником м’яса, як продукт перевозили та скільки років було тварині, якою була її вага та якої власне свіжості м’ясо.

Їсти чи не їсти стейк, куплений у магазині? Запитайте у Вашого мобільника (фото взято з сайту sb.vln.dp.ua)
Їсти чи не їсти стейк, куплений у магазині? Запитайте у Вашого мобільника (фото взято з сайту sb.vln.dp.ua)

"Таким способом ми захищаємо людей від шахраїв. У покупців з'являється можливість отримати правдиву інформацію про товар, який вони купують", - розповідає представник компанії Cisco, найбільшого постачальника м'яса у США, яка придбала дану технологію в ізраїльтян.

Зауважимо, що в Ізраїлі така технологія була орієнтована насамперед на релігійне населення, адже вона дозволяє встановити, чи відповідає той чи інший продукт суворим вимогам кашрута.

Джерело: http://www.mignews.com/


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.