Дітям видають ліцензії на носіння зброї Автор: lesya · Опубліковано: 01.04.2011 12:38 · Розділ: Цікаві факти

Нещодавно у кількох новозеландських дитячих садках дітям видали "ліцензії на носіння зброї" - своєрідний “документ”, який “дозволяє” тій чи іншій дитині користуватися іграшковими пістолетами. Видача таких паперів практикується в освітніх установах в Окленді, Веллінгтоні та інших містах країни.

За твердженням працівників дитячих садків, такий підхід до ігор зі "зброєю" дасть змогу дітям правильно відчути та зрозуміти, яку небезпеку криє в собі використання справжніх пістолетів, навчивши при цьому, як правильно поводитися із “дорослою” зброєю.

Діти отримають дозвіл на носіння зброї (фото взято з сайту tsn.ua)
Діти отримають дозвіл на носіння зброї (фото взято з сайту tsn.ua)

"Ми розповідаємо дітям, що ніколи не слід залишати свою зброю, нехай і іграшкову, без нагляду, та що потрібно завжди запитувати дозволу, коли хочеш взяти чужий пістолет, та що не можна "стріляти" в інших хлопців", - розповідає вихователь Луїза Самюельс. І якщо вихованець дитячого садка "вистрілить" у свого товариша з іграшкового пістолета, його ліцензія одразу ж анулюють.

До речі, значна кількість батьків позитивно сприйняли ініціативу дитсадків видавати дітям ліцензії на іграшкові пістолети. Вони, як і педагоги, вважають, що введення нового документа ігровими методами допоможе дітям сформувати правильне ставлення до зброї.

Джерело: http://e-news.com.ua


Інші новини розділу