Студенти полюбляють пообідати "в Мережі" Автор: lesya · Опубліковано: 01.04.2011 12:16 · Розділ: Суспільство

Ні для кого не секрет, що зростання популярності Інтернету та масове розповсюдження мобільних пристроїв докорінно змінило спосіб життя багатьох сучасних людей, зокрема молоді, вплинувши навіть на її харчування. Так, за даними дослідників із Рочестерського технологічного інституту в США, для студентів ноутбуки та iPad стали не лише невід’ємним атрибутом трапез - молоді люди активно обговорюють їду в соціальних мережах.

Вивченню харчування студентів присвятила своє дослідження Медлін Верно (Madeline Varno), старший менеджер з комунікацій Рочестерського інституту. І проведене в рамках даного дослідження опитування студентів дало неочікуваний результат. Виявилося, що для сучасних студентів їжа - це аж ніяк не певна необхідність, а, скоріше, привід для розваг і спілкування. До того ж жоден з опитаних навіть не має на кухні обіднього столу.

Обіди з їдальніперекочували у віртуальний простір (фото взято з сайту gazeta.ua)
Обіди з їдальніперекочували у віртуальний простір (фото взято з сайту gazeta.ua)

В результаті проведеного дослідження також з'ясувалося, що дуже часто темою листувань у соціальних мережах Facebook чи Twitter стає саме їжа. Учні вузів цікавляться насамперед калорійністю тих чи інших страв та новими модними рецептами. Іноді вони просто обговорюють власні кулінарні пригоди. І все те, що вони роблять, аж ніяк не заважає процесам травлення та навчання.

«Їжа стала одним із багатьох занять, які можна поєднувати з використанням комп'ютерів і смартфонів, - зауважує Медлін Верно. - До цієї категорії справ можна зарахувати «серфінг» в Інтернеті, листування з друзями на Facebook та виконання домашнього завдання». Інакше кажучи, це своєрідний вияв такого звичного спілкування в університетській їдальні, перенесеного у віртуальний простір.

Джерело: http://www.vokrugsveta.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.