Незабаром з'явиться електростанція, яка плаватиме на воді Автор: lesya · Опубліковано: 01.04.2011 11:47 · Розділ: Нові технології

Нещодавно представники індійської компанії Tata Power спільно з австралійською компанією Sunengy вирішили втілити в життя проект, вартість якого сягає 1 млн. доларів. Мета проекту - будівництво сонячної електростанції, яка зможе плавати по воді. Передбачається, що електростанція використовуватиме технологію Liquid Solar Array компанії Sunengy, яка базується на використанні спеціальних концентраторів сонячної енергії. Плаваюча система буде обладнана лінзами та невеликими за розміром сонячними батареями.

Індійська електростанція плаватиме по воді
Індійська електростанція плаватиме по воді

В разі погіршення погодніх умов, установка занурюватиметься у воду, сприяючи цим самим охолодженню системи та збільшуючи термін її використання. На сьогоднішній день невідомо, де саме збудують плаваючу електростанцію. Відомо лише, що будівництво системи заплановане на серпень 2011 року.

Джерело: http://www.rtkorr.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.