Google обладнає телефони розрахунковими картками Автор: lesya · Опубліковано: 30.03.2011 11:52 · Розділ: Нові технології

Цього року компанія Google разом із MasterCard та Citigroup планує запустити нову технологію для використання у смартфонах на базі Android. Передбачається, що вона дозволить користувачам за допомогою власних мобільних пристроїв оплачувати товари в магазинах. Таким чином, з’явиться можливість забути про кредитні чи дебетові картки: користувачі зможуть розраховуватися за товар, доторкнувшись власним смартфоном до спеціального зчитувального терміналу.

Повідомляється, що нова платіжна система дозволить інтернет-гігантові запропонувати рітейлерам цілком інший спосіб отримання розрахунків за товари. Водночас представники Google не планують отримувати свої відрахування за транзакції користувачів.

Однак на даний час робота над новим проектом перебуває на ранніх стадіях. Власники кредитних і дебетових карт Citigroup зможуть перші скористатися цією технологією за допомогою мобільного додатка, розробленого для смартфонів. Вони розплачуватимуться грошима зі свого рахунку.

Нова система також надасть можливість рітейлерам отримувати необхідну інформацію про клієнтів: ці дані використовуватимуться для таргетування реклами та створення відповідних акцій для різних груп покупців. Водночас локальні бізнеси розсилатимуть пропозиції винятково тим користувачам, які знаходяться безпосередньо поруч з ними. На додачу використання нової програми дозволить управляти власними банківськими рахунками та відстежувати транзакції.

До цього проекту приєдналася також компанія VeriFoneSystems, творець пристроїв для зчитування кредитних карт. Компанія виготовлятиме безконтактні рідери карт - пристрої, які дозволять споживачам розплачуватися за товар, проводячи поруч з рідером карткою або смартфоном з активованим додатком від Google.

За твердженням аналітиків, розробка Google досить перспективна. Водночас впровадження нової системи не загрожуватиме безпеці платежів.

“Оскільки розрахунки проводяться за відсутності будб-якого контакту з пристроєм, виникає невірне уявлення, ніби дані карти можна просто “перехопити в повітрі”. Насправді ж ця технологія набагато продуманіша та досконаліша, ніж, скажімо, кредитні картки з магнітною смужкою, призначеною ускладнювати процес крадіжки платежів споживача”, - зазначає Нік Холланд (Nick Holland), аналітик Yankee Group.

Компанія VeriFoneSystems, займається виготовлення безконтактних рідерів карт (фото взято з сайту technologyy.com)
Компанія VeriFoneSystems, займається виготовлення безконтактних рідерів карт (фото взято з сайту technologyy.com)

Запустити нову системи від Google, MasterCard і Citigroup планується наприкінці 2011 року.

Джерело: http://internet.cnews.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.