Apple випустить "розумний" телевізор Автор: lesya · Опубліковано: 30.03.2011 11:51 · Розділ: Нові технології

За даними неофіційних джерел, які розкривають плани компанії Apple, незабаром імперія Стіва Джобса представить “розумний” телевізор. Передбачається, що цей пристрій поєднає в собі можливості програвача медіаконтенту, цифрового відеорекордера та ігрової консолі. Водночас він повинен підтримувати технологію FaceTime, яка застосовується для організації відеодзвінків.

Підтверджує цю інформацію й оголошення, опубліковане порівняно недавно. В ньому повідомляється, що компанія шукає фахівців для розробки блоків живлення. З опису вакансії на сайті компанії стає зрозуміло, що блоки призначені для використання в пристроях різних типів, зокрема, ноутбуках, настільних комп'ютерах, серверах, моніторах та телевізорах.

Передбачається, що новий телевізор підтримуватиме технологію FaceTime (фото взято з сайту gearlive.com)
Передбачається, що новий телевізор підтримуватиме технологію FaceTime (фото взято з сайту gearlive.com)

І якщо в компанії насправді працюють над створенням телевізора, то він, цілком ймовірно, буде тісно інтегрований та пов’язаний з онлайновими сервісами доставки контенту. Стверджується, ніби за основу схеми телевізора буде взято процесор з ядром ARM. За твердженням аналітиків, анонс Apple-телевізора може відбутися 2012 або ж 2013 року.

Джерело: http://hard.compulenta.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.