Hyatt побудує п'ятизірковий готель в Криму Автор: kseniya_www · Опубліковано: 29.03.2011 17:07 · Розділ: Економіка

Готельний оператор Hyatt уклав договір в Криму про організацію готельного комплексу на базі санаторію "Айвазовський" в Партеніті. Часу не гаяли, і група, яка має обслуговувати та організовувати діяльність готелю, вже створена.

Міністр курортів та туризму заявляє, що веде переговори із міжнародними готельними операторами Mariott та іншими міжнародними операторами про входження в Крим.

"Строительные компании Украины уже ведут строительство второго корпуса гостинницы Radisson" - стверджує Псарьов.

Сьогодні в Криму працює більше 2-х тисяч готелів та міні-пансіонатів, 74 комплексів spa, відремонтовано більше 300 кримських оздоровлювальних закладів, 160 об'єктів готельної індустрії повністю реконструювали.

Псарьов відмітив, що зараз владою проводиться повна інвентаризація готелів. До початку курортного сезону бізнесом інвестовано в будівництво готелів більше 1.5 млн.грн, що на 40% більше минулорічних обсягів інвестування. А в цілому на розвиток туристичної галузі в цьому році виділено 7.2 млн.грн, в тому числі близько 3 млн.грн. на іміджеві мироприємства.


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.