У Львові кращого двірника відправлять відпочивати до Європи Автор: Вікторія · Опубліковано: 27.05.2009 10:20 · Розділ: Цікаві факти

Галицька районна адміністрація Львова провела конкурс на кращого двірника району. У якості винагороди за багаторічну працю, двірника відправлять на відпочинок до Європи, повідомляє прес-служба міської ради.

Кращим двірником Галицького району визнано працівницю ЛКП «Каменяр-центр», Марію Степанівну Стахурську. У комунальній сфері пані Марія працює з 1984 року, а в ЛКП «Каменяр-центр» - з 2001 р. Вона прибирає вулиці Ярослава Мудрого та Озаркевича. Туристична фірма, яка працює у Галицькому районі, безкоштовно надала двірникові путівку. Зараз їй виробляють закордонний паспорт, а на відпочинок проводжатиме «Піккардійська терція».

«Ми проводили конкурс таким чином: керівники комунальних підприємств подавали своїх кандидатів, потім ми проаналізували їхню роботу і вибрали кращого. Такий конкурс проводиться вперше, проте, в наших планах зробити його щорічним», - каже голова Галицької районної адміністрації Ірина Маруняк.

Ініціативу проведення такого конкурсу подав депутат міської ради Юрій Кардашевський. «На кожному засіданні сесії звучать заяви про різні недопрацювання, зокрема у комунальній сфері. Ми постійно роздаємо батога і ніколи - пряника. А насправді робота двірника не є легкою. Тому такі конкурси є дуже потрібними. Ми вирішили відзначити кращих. У нас є домовленість з фірмою, яка безкоштовно надає туристичну путівку. Також є попередня домовленість з Пікардійською терцією, яка проведе двірника в дорогу. Таким чином хочемо, щоб і інші райони долучились до таких акцій і відповідно двірники старатимуться працювати краще», - зазначив Кардашевський.

Джерело proua.com


Інші новини розділу