Людина-павук із Франції заліз на саму найбільшу в світі будівлю Автор: kseniya_www · Опубліковано: 29.03.2011 12:47 · Розділ: Суспільство

Багатьом відомий француз Ален Робер в ніч на вівторок заліз на найбільший в світі будинок - хмарочос Бурдж-Халіфа в Дубаї, і це не дивлячись на свій 48-річний вік. Висота підкореного будинку - 828 метрів (163 поверхи).

Ален Робер має за плечима великий досвід з підкорення будівель без альпіністського спорядження, однак цього разу адміністрація міста наполегливо попросила використовувати страхувальні троси, адже на підйом по башті необхідно затратити аж 6 годин.

За майстерним підкоренням Бурдж Халіфу спостерігало сотні людей та карета швидкої допомоги. Проте таке шановливе ставлення до людини-павука - далеко не у всіх містах.

В більшості міст Ален мав проблеми із законом через порушення громадського порядку, а в 2008 році в Джакарті альпіністові взагалі хотіли відбити оходу до таких заходів зразу двома обвинуваченнями: за неправильне використання візи (Ален їхав за робочою візою, хоча вона насправді виявилася туристичною) та за вже згадане порушення порядку в місті.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.