86 років разом Автор: lesya · Опубліковано: 28.03.2011 13:57 · Розділ: Суспільство

Найтриваліші сімейні взаємини між чоловіком та дружиною зафіксовані в одному з індійських штатів, де подружжя щасливо прожило в шлюбі цілих 86 років.

Філопос Томас та Соссама Томас одружилися ще дуже юними: нареченому ледь виповнилося тринадцять років, а нареченій - дванадцять. І ось уже протягом довгих вісімдесяти шести років подружжя живе в мирі та злагоді. Одразу ж після заміжжя пані Сосамма змушена була покинути школу, оскільки не змогла поєднувати освіту з сімейними обов’язками. Втім, первісток у цієї пари з'явився аж через п'ятнадцять років після одруження. У Філопоса та Соссами семеро дітей, п'ятнадцять онуків та дев'ятнадцять правнуків.

Їхній шлюб триває вже цілих 86 років (фото взято з сайту newskey.ru)
Їхній шлюб триває вже цілих 86 років (фото взято з сайту newskey.ru)

Довгих вісімдесят шість років разом: невже можна стільки часу прожити у злагоді? На запитання “Чи часто ви сваритеся?” Соссама, не роздумуючи, відповіла: “Так, і дуже часто!”. Натомість чоловік з любов’ю заперечує, стверджуючи, що часті сварки та скандали - з цим питанням не до них.

Сім'я Томасів - не єдина. Абсолютним світовим рекордсменом можна вважати подружжя Темульдхі та Нарим Бхікаджі, теж із Індії: шлюб цієї пари тривав з 1853-го до 1940-го року (87 років).

Джерело: http://inonews.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.