Новий швидкісний CMOS-сенсор від Sony Автор: lesya · Опубліковано: 28.03.2011 13:38 · Розділ: Нові технології

Нещодавно в світі електроніки з’явилася новинка, розроблена компанією Sony, - швидкий CMOS-сенсор, призначений для використання у цифрових камерах та мобільних телефонах. Швидкість роботи нового сенсору вп'ятеро перевищує показники всіх існуючих на сьогоднішній день сенсорів, створених спеціально для пристроїв цієї категорії. Розроблена новинка “може перетворювати одразу декілька пікселів у сигнали”, завдяки чому й досягається така швидка дія.

Новий сенсор значно випередив своїх конкурентів
Новий сенсор значно випередив своїх конкурентів

Так, швидкість обробки зображень становить 34,8 Гбіт/с. Водночас сенсор підтримує зйомку відео з роздільною здатністю 17,7 мегапікселів та з частотою 120 кадрів за секунду. Зауважимо, що на сьогоднішній день значна кількість виробників докладає усіх зусиль до виготовлення дедалі якісніших та продуктивніших сенсорів, поступово збільшуючи показники власної продукції, однак компанія Sony своїм винаходом вивела змагання на якісно інший рівень.

Джерело: http://www.combonews.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.