Година Землі Автор: kseniya_www · Опубліковано: 26.03.2011 17:23 · Розділ: Екологія

Сьогодні о 20:30 Організацією Об'єднаних Націй оголошено "Година Землі". "Дозвольте нам використати 60 хвилин темряви, для того, щоб допомогти всій Землі побачити світло" - з такими словами було оголошено даний захід генеральним секретарем ООН Пан Гі Муном.

Дана добровільна акція організована та присвячена трагедії в Японії. Її основним завданням є зменшення використання енергії через виключення світла в приміщеннях офісу. До акції залучилося більше чотирьох тисяч міст 134-ох країн на семи континентах. Самим поважним та показовим є той факт, що до участі в проекті залучилося 25 найбільших міст світу.

Серед європейських міст, в відключенні світла прийматимуть участь Москва, Женева, Будапешт, Рим, Барселона, Париж, Лондон, Вена, Хельсинки, Амстердам.

В Азіатських країнах світло відключатимуть Сингапур, Бангкок, Мумбаї, Гонконг, Сеул, Делі.

ООН підтримуючи акцію погасить світло в усіх своїх будівлях, в тому числі і в штаб-квартирі Нью-Йорку, а також в штаб квартирах Програми ООН в Найробі та штабі Міжнародного союзу електрозв'язку в Женеві.

Нові погляди на майбутнє зацікавили бізнесменів та урядів з усього світу. Такі заходи об'єднують всі країни. Це дозволяє відсвяткувати спільний результат пошуку ідей та рішень та захистити Планету для забезпечення достойного існування людства.


Інші новини розділу