Крилаті фрази від Мохаммеда Алі Автор: lesya · Опубліковано: 25.03.2011 11:13 · Розділ: Спорт

Чомусь коли говорять про боксерів, перед очима з’являється двометрова постать незграбно-тупуватого, зате мускулистого, дядька. В пам’яті одразу ж зринає російське “Сила есть - ума не надо”. І хоча частенько насправді все зовсім не так, позбутися сформованого роками стереотипного уявлення іноді буває дуже важко.

І нерідко буває так, що талановиті спортсмени, навпаки, дивують (в позитивному сенсі цього слова) рівнем власного інтелектуального розвитку. Ось, приміром, декілька крилатих фраз легендарного Мохаммеда Алі, сповнених воістину глибокого змісту.

1. Людина без уяви, як птах без крил.

2. Мовчання - золото, та лише тоді, коли не можеш придумати гідної відповіді.

3. Людина, яка сприймає світ у 50 років точнісінько так, як сприймала в 20, витратила дарма 30 років свого життя.

4. Півень кукурікає лише тоді, коли бачить світло. Посадіть його в темну комірчину - і він ніколи не кукурікатиме. Я бачив світло - тому я кукурікаю!

Я
Я

5. Якби люди любили інших так, як вони люблять мене, світ був би набагато кращим.

6. Якщо можна отримати пеніцилін із запліснявілого хліба, то з тебе точно мусить щось вийти.

7. Якщо тобі наснилося, що ти мене поб'єш, то краще прокинься й вибачся.

8. В житті тобі заважають не гори на шляху попереду - тобі заважає камінчик в твоїх черевиках.

9. Річки, ставки, озера та струмки - всі вони називаються по-різному. Але у всіх є вода. Те ж саме релігії. Вони всі називаються по-різному, та скрізь є істина.

10. Зазвичай коли я жартую, то кажу правду. Правда - це найсмішніша річ у світі.

Джерело: http://opa.kg


Інші новини розділу

 • Як підготуватися до походу в басейн

  Як підготуватися до походу в басейн · Jane Holiday · 10.07.2017 13:00

  Плавання вважається одним із самих приємних способів кардіонавантаження. Воно дозволяє досягти найрізноманітніших результатів: підвищити пружність шкіри та тонус м'язів, відновити втомлені зв’язки після фізичних навантажень, натренувати серцевий м'яз і відчути себе здоровим. Якщо ви ще не пробували ходити в басейн, але вирішили розпочати, то ця стаття саме для вас.


 • Як правильно стрибати на скакалці

  Як правильно стрибати на скакалці · lesya · 13.11.2016 14:31

  На думку багатьох, стрибки через скакалку - це дитяча забава, залишена в дитинстві, не належить до серйозних тренувань. Та скептикам варто знати, що вправи зі скакалкою, особливо в поєднанні з бігом, плаванням, їздою на велосипеді, забезпечують чудове кардіо-навантаження. Та при цьому важливо розуміти, як правильно використовувати цей фітнес-інструмент.


 • Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні

  Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні · Марина Левицкая · 29.10.2016 18:53

  Навіщо їхати в Куршавель, коли у нас є власний гірськолижний курорт Буковель? Звичайно, можна відпочивати і там, і там. Але в своїх Карпатах треба побувати обов'язково: розчарування не буде точно.


 • Катання на роликах: всі "за" і "проти"

  Катання на роликах: всі "за" і "проти" · Марина Левицкая · 28.06.2016 21:25

  Сьогодні все більше сучасних людей обирають активний відпочинок на свіжому повітрі. Катання на роликах - найулюбленіший спосіб проведення вільного часу як серед молоді, так і серед дорослих.


 • Як віддати дитину на футбол?

  Як віддати дитину на футбол? · Марина Левицкая · 12.06.2016 18:09

  Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.