Колір обличчя "розкаже" про хвороби Автор: lesya · Опубліковано: 24.03.2011 14:06 · Розділ: Медицина

Якщо у Вас рум’яні щічки, не поспішайте радіти: можливо, Вам слід звернутися до кардіолога. Так, медики стверджують, що колір шкіри обличчя розповідає про хвороби краще, ніж можна собі уявити.

Отже, синюватий відтінок шкіри. Він може з'являтися на лобі, щоках і губах та є свідченням захворювань легенів, найчастіше - емфіземи легенів та бронхіальної астми. В такому випадку зверніться до терапевта чи пульмонолога.

Якщо ж на щоках з'являються білі плями, а забарвлення шкіри - блідо-жовте, то у Вас, цілком можливо, астеноневротичний синдром (виснаження плюс невроз) чи вегето-судинна дистонія. Ваш шлях стелиться до невропатолога.

Якщо ж у Вас бліде обличчя то це одна з характерних ознак анемії. Якщо ж бліда не лише шкіра, але й окремі слизові оболонки - внутрішні поверхні повік та губ - то тут не обійтися без лікування у лікаря-гематолога.

І якщо у Вас зявилися синці під очима, не поспішайте до косметолога, можливо, слід полікувати печінку )фото взято з сайту vkurse.ua)
І якщо у Вас зявилися синці під очима, не поспішайте до косметолога, можливо, слід полікувати печінку )фото взято з сайту vkurse.ua)

Коричневі плями на вилицях і корені носа свідчать про виникнення хвороби нирок або інфекційного захворювання сечового міхура. Загляньте до уролога.

Зеленуватий відтінок обличчя у кращому випадку сигналізує про жовчно-кам'яну хворобу, в гіршому ж є проявом цирозу печінки або пухлини. Відвідайте гастроентеролога.

Жовтувате забарвлення шкіри та жовті плями на обличчі - ознаки запалення печінки і жовчного міхура. В такому випадку краще відвідати лікаря-гепатолога.

Джерело: http://e-news.com.ua


Інші новини розділу