Які ресторани сьогодні в моді Автор: Вікторія · Опубліковано: 26.05.2009 13:57 · Розділ: Культура

Компанія «Вітрило Експо Медіа» організувала в Києві авторський семінар відомого російського ресторанного критика Олега Назарова. Експерти, визначали які заклади сьогодні в моді, а які — безнадійно застаріли. Результати були несподіваними. Наймоднішими ресторанними концепціями виявилися:

1. «Пивна», як правило, розміщується в підвальному приміщенні з приглушеним світлом. В інтер'єрі переважають натуральні матеріали: дерев'яні меблі, масивні балки. В наявності розливне і темно-зелене європейське пиво, широкий асортимент закусок до нього. В таких закладах високий флірт-чинник і передбачена культурна програма: вечірки, вернісажі, концерти, тощо.

2. Стильне кафе. Цей вид орієнтований на дівчат. В основному «стильні кафе» розташовані в центрі міста або при торгових центрах. Найчастіше меблюються низькими канапками, а сам інтер'єр — виконаний в світлих бежевих тонах. На стінах висить плазма, постійно транслюючи Fashion TV. У меню «стильного кафе» всього по трохи: Італії, Японії, Франції. Вечірки тут проходять рідше або взагалі не проходять, зате приміщення часто задіяне в зйомках кліпів або телепередач.

3. Стейк-хаус. Розрахований на головних споживачів м'яса — чоловіків. Якщо стейк-хаус високого рівня, в ньому буде досить висока цінова політика. Як результат — молоді тут значно менше. В інтер'єрі переважають натуральні матеріали. Меблі й аксесуари — добротні, часто масивні. Крім м'яса такі заходи відомі широким вибором вина. А вечері часто супроводжуються хорошою живою музикою.

4. Фастфуд. Щоб не говорили скептики, без фастфуда сьогодні нікуди. Головна причина тому — вічний поспіх. Та і, скажемо прямо, в закладах швидкого харчування значно дешевше. Причому останнім часом намітилася похвальна тенденція: тут з'явилася здорова їжа. Проте меблі, як правило, незручні, і яскраве освітлення: щоб довго не засиджувалися — їли, пили і звільняли місце наступним голодним відвідувачам.

На думку Олега Назарова, що не модно та застаріло в ресторанному житті Києва та Москви, так це зайвий пафос. Заклади, в інтер'єри яких вкладені мільйони, відходять у небуття. Адже на першому плані у споживача з'являється нова мета: не покрасуватися, а смачно поїсти.

Джерело smachno.ua


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?