Холодна їжа призводить до порушення обміну речовин Автор: lesya · Опубліковано: 24.03.2011 13:33 · Розділ: Краса і здоров'я

Нещодавно дієтологи в процесі проведення відповідних досліджень дійшли висновку, що вживання холодної їжі порушує обмін речовин. Уже давно не секрет, що зловживання фаст-фудом ніби магнітом притягує зайві кіло. Однак, як виявилося, причина цьому - не лише надлишок жирів та вуглеводів, але й звичка вживати їжу швидкого приготування в холодному вигляді, запиваючи її при цьому крижаними напоями.

Температура їжі, яка потрапляє до шлунку, є основним фактором, який визначає тривалість процесу травлення. Тепла їжа повністю перетравлюється протягом 2-3 годин; за цей час відбувається процес розщеплення білкових молекул на амінокислоти. Натомість прохолодна їжа минає шлунок в 2 рази швидше, через що в кишечник потрапляють неперетравлені білки, які не можуть всмоктатися. На додачу, у кишечнику розмножуються бактерії від неперетравленої їжі, які стають причиною виникнення дисбактеріозу, порушення обміну речовин. Результат не змусить себе чекати довго- зайві кілограми з’являтимуться на очах.

Холодна їжа та склянка крижаної коли - і зайві кілограми гарантовані (фото взято з сайту topnews.in)
Холодна їжа та склянка крижаної коли - і зайві кілограми гарантовані (фото взято з сайту topnews.in)

Ясна річ, ні морозиво, ні окрошка в межах норми не зашкодять. Однак варто лише глянути на розтовстілих американців, які звикли день у день харчуватися фаст-фудом, запиваючи все холоднючою колою, - і все стане зрозумілим.

Джерело: http://www.newsland.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.