У Британії мешкає маленький Ейнштейн Автор: lesya · Опубліковано: 23.03.2011 19:09 · Розділ: Життя

Найрозумнішою дівчинкою світу була визнана 11-річна мешканка Великобританії Вікторія Кауі. Юна розумниця увійшла до списку найвидатніших геніїв сучасності, до якого також входять астрофізик Стівен Хокінг та засновник Microsoft Білл Гейтс.

Вікторія Кауі офіційно визнана розумнішою не лише за Хокінга та Білла Гейтса - за рівнем розумового розвитку вона випередила визнаного світоча всіх часів та народів - Альберта Ейнштейна. Рівень IQ Кауі сягає 162, а це на 2 пункти перевищує показник великого вченого.

Результати проведених тестів на визначення рівня інтелекту моментально розбурхали громадськість - найкращі школи Великобританії пропонують Вікторії стипендії за навчання, а асоціація найрозумніших людей планети "Менса" одразу зарахувала дівчинку до своїх членів. Саму ж Вікторію така слава трохи лякає.

Маленька розумниця зі своїми батьками
Маленька розумниця зі своїми батьками

Батьки маленького генія розповідають, що ще раніше помітили неординарність свого маляти: дівчинка завжди у розвитку випереджала своїх однолітків. Тим не менше, про геніальність ніхто й думати не міг. Кауі розумніша за Зигмунда Фрейда (IQ 156), Наполеона Бонапарта (IQ 145) та Хілларі Клінтон (IQ 140), отож від неї можна очікувати чого завгодно.

Вікторія Кауі, найрозумніша людина планети, обожнює природничі науки, захоплюється танцями та музикою. На сьогоднішній день дівчинка мріє стати ветеринаром.

Джерело: http://talks.su


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.