Американці одружилися з власним... містом Автор: lesya · Опубліковано: 23.03.2011 18:22 · Розділ: Цікаві факти

Цими днями декілька сотень мешканців американського міста Дарема, розташованого у штаті Північна Кароліна, одружилися з власним... містом. За даними WRAL-TV, у святковій церемонії взяли участь як самотні, так і сімейні пари. Учасники весілля розповіли, що вони по-справжньому закохані у своє місто та вважають його найкращим куточком на Землі, особливо для тих, хто має намір створити сім'ю. Та разом з цим деякі новоспечені молодята (а їх, слід зазначити, назбиралося чимало) переїхали сюди з великих міст, і вже встигли полюбити нове місце проживання.

Масове одруження з власним містом мало благодійний характер. Під час святкування в населеному пункті можна було придбати спеціальні весільні подарункові набори, кошти від продажу яких передадуть до фондів одразу п'яти некомерційних організацій. У рамках цієї акції вдалося зібрати більше десяти тисяч доларів.

Американці одружилися з власним містом
Американці одружилися з власним містом

Невелике за розмірами місто Дарем розташоване на південному сході Північної Кароліни, є адміністративним центром однойменного округу. У місті мешкає більше 228 тисяч осіб.

У даному контексті нагадаємо, що у британському графстві Уїлтшир відбулася незвичайна весільна церемонія: 47-річний Енді Парку одружився з різдвяною ялинкою.

Джерело: http://korrespondent.net


Інші новини розділу