Погана робота гірша за безробіття Автор: lesya · Опубліковано: 22.03.2011 19:24 · Розділ: Суспільство

Як відомо, на стан здоров'я, в тім числі й психічного, впливає все - сон, харчування та, ясна річ, робота. Робота забирає значну частину нашого життя, тому до її вибору слід ставитися дуже уважно. А нещодавно експерти з'ясували, що навіть безробітним не варто «хапатися» за першу-ліпшу пропозицію, закриваючи очі на недоліки роботодавця.

Краще бути безробітним. аніж працювати на поганій роботі
Краще бути безробітним. аніж працювати на поганій роботі

Так, фахівці Австралійського національного університету в Канберрі, опираючись на отримані результати проведених раніше експериментів та досліджень, стверджують, що робота з низьким контролем, високими вимогами, труднощами та несправедливою й невідповідною оплатою праці стає причиною погіршення психічного здоров'я навіть більше, ніж серед безробітних. Тому перехід від безробіття до роботи низької якості може згубно впливати на психіку.

В процесі дослідження вчені використали дані, зібрані протягом 7 років серед 7 тис. 155 осіб. Дослідники в першу чергу брали чотири характеристики роботи, тісно пов'язані з проблемами психічного здоров'я: складність та вимоги до роботи, стабільність роботи, компенсації та керування обов'язками - тобто можливість самому вирішувати, як краще виконувати роботу. В результаті виявилося, що ті працівники, які зазнавали надмірного робочого навантаження, зіткнувшись при цьому з нестабільністю трудової зайнятості, недоплатою, неякісним менеджментом та поганою організацією роботи відчували різке погіршення психічного здоров'я, в тім числі посилення симптомів депресії та почуття тривоги.

Джерело: http://www.infomaniya.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.