Британці постали перед судом за демонстрацію оголених частин тіла Автор: Lesly · Опубліковано: 26.05.2009 13:17 · Розділ: Кримінал

Британські туристи в одязі черниць відповідали перед судом грецького острова Кріт за демонстрацію своїх сідниць в громадських місцях, але були звільнені, оскільки не виявилося доказів їхньої провини.

В неділю вранці на популярному курорті Маліа були затримані сімнадцять британців, віком від 18 до 65 років. "Вони були одягнені як черниці, несли хрести та задирали короткі ряси, показуючи свої сідниці в стрінгах," – повідомили в поліції. Прокурор звинуватив їх в демонстрації оголених частин тіла в громадських місцях та блюзнірство по відношенню до релігійних символів.

Чоловіки з'явилися на судовому розглядів тому ж одязі, в якому були заарештовані. Суд міста Іракліо визнав їх невинними, після того як на засідання не з’явився жоден свідок зі сторони звинувачення.

Британці становлять близько 15% від 15 млн. туристів, що щорічно відвідують Грецію. Деякі з них здобули погану славу через пияцтво та агресивну поведінку. В 2007 році в Маліа відбувся марш-протест проти британських туристів.

Джерело: telegraph.co.uk


Інші новини розділу