Знайдено нові свідчення про життя та діяльність Ісуса Христа Автор: lesya · Опубліковано: 22.03.2011 17:49 · Розділ: Релігія

За найновішими даними лондонських ЗМІ, нещодавно групі вчених вдалося розшифрувати частину сакрального тексту, нанесеного 2 тисячі років тому на виготовлені із свинцю листи рукописів. Зроблене відкриття, цілком ймовірно, стане новим джерелом свідчень про життя Ісуса Христа, його діяльність та останні роки земного існування.

Близько 70 книг, кожна з яких складається із кількох прошитих дротом свинцевих сторінок, були знайдені ще 5 років тому на півночі Йорданії місцевими мешканцями. Знахідку тримали в таємниці, прагнучи таємно продати цю найдавнішу бібліотеку.

На знайдених свинцевих пластинах містяться тексти з подробицями життя Ісуса Христа (фото взято з сайту blog.meta.ua)
На знайдених свинцевих пластинах містяться тексти з подробицями життя Ісуса Христа (фото взято з сайту blog.meta.ua)

Однак у зв’язку з тим, що за знайдені рукописи йорданські продавці правили чимало, декілька потенційних покупців вирішили звернутися до вчених з метою проведення експертизи та відповідного аналізу на автентичність. А, як відомо, таємниця, про яку знають двоє, перестає бути таємницею. Отож дуже швидко звістка про знайдений скарб стала надбанням громадськості. Стало відомо, що на виготовлених із тонкого свинцю пластинах зашифровано текст, написаний староєврейською мовою - івритом. Водночас при його написанні автори широко використовували ієрогліфи.

В процесі тривалої напруженої роботи фахівцям Оксфордського університету вдалося розшифрувати частину тексту. У ньому розповідається про Месію та Вознесіння. Спеціалісти вважають, що мова у свинцевих книгах йде саме про Христа. А сьогодні повинне відбутися офіційне оголошення про часткове розшифрування найдавніших книг.

Джерело: http://news.rambler.ru


Інші новини розділу

 • У Лондоні виставлять на продаж "Біблію грішників", що закликає чинити перелюб

  У Лондоні виставлять на продаж "Біблію грішників", що закликає чинити перелюб · lesya · 23.10.2015 20:48

  У Лондоні на торги виставлять унікальний екземпляр Біблії, що більше відома, як «Біблія для грішників». Вік книги – не менше чотирьох сотень років, і в ній народ закликають до перелюбодійства.


 • У Ватикані обурені зізнанням польського священика у гомосексуалізмі

  У Ватикані обурені зізнанням польського священика у гомосексуалізмі · lesya · 05.10.2015 20:33

  Істина – річ добра, але не завжди корисна. І далеко не у всіх ситуаціях потрібно рубати правду-матку. Навіть якщо ти – священик, і брехня вже сама по собі тобі не пасує.

  В цьому недавно довелося переконатися одному польському священику – Ватикан неабияк обурило його недавнє зізнання. Ще б пак, католицький священнослужитель на увесь світ заявив, що є… гомосексуалістом. Більше того, він виступив із вимогою до Ватикану відкинути стереотипи і змінити своє ставлення до геїв.


 • Віру в Бога оголосили психічним захворюванням

  Віру в Бога оголосили психічним захворюванням · lesya · 15.09.2015 15:14

  Релігія, покликана нести добро та злагоду, часто призводить до протилежного ефекту: замість того, щоб дарувати людям мир та спокій, вона часто розпалює війни та ворожнечу. А все тому, що знаходяться такі, кому за допомогою релігії вигідно управляти натовпами людей, яким неохота самостійно мислити. Останні ж воліють покластися на когось, жити за продиктованими правилами, мотивуючи все вірою в Бога.


 • Папа Франциск дозволив відпускати гріхи жінкам, що скоїли аборт

  Папа Франциск дозволив відпускати гріхи жінкам, що скоїли аборт · lesya · 02.09.2015 13:22

  Колись релігія правила світом, і в багатьох країнах ще й дотепер збереглися ці правила Однак в Європі ситуація склалася по-іншому, тож священикам доводиться враховувати зміну потреб та уподобань своєї пастви, а також основні суспільні тенденції. Саме тому церква, принаймні католицька, останнім часом стає все більш лояльною до «гріховних» потреб людства.


 • В Детройті масово протестують проти статуї Сатани

  В Детройті масово протестують проти статуї Сатани · lesya · 28.07.2015 21:10

  Мешканцям американського Детройта неабияк не сподобалася витівка місцевих сатаністів - в ніч на двадцять п’яте липня представники Церкви Сатани встановили у Детройті статую сатанинського божества. Виготовлений він із бронзи, а ім’я йому Бафомет.