Залежність від Інтернету лікуватимуть електрошоком Автор: lesya · Опубліковано: 22.03.2011 12:21 · Розділ: Медицина

За даними фахівців, останнім часом у Китаї широкого розмаху набуває залежність від Інтернету. Так, на сьогоднішній день нею вражені більше 30 мільйонів мешканців країни. За словами глави Пекінського молодіжного центру з лікування цієї «недуги» Куна Лінчжуна, найефективнішим методом позбавлення залежності є використання електросудомної терапії.

За твердженням спеціаліста, інтернет-залежність марно лікувати амбулаторними методами; не допоможе тут і психологічний тиск. Отож найдієвішим методом боротьби з інтернет-залежністю є електросудомна терапія. Водночас Лінчжун вважає доволі перспективним метод лікування недуги медичними препаратами. З цією «хворобою» ескулапи Китаю почали боротися ще у 2005 році, однак зцілити медикам вдалося всього-на-всього близько п'яти тисяч осіб.

Інтернет-залежність - це психологічний розлад, нав'язливе та непереборне бажання підключитися до Інтернету і водночас хвороблива неспроможність вчасно відключитися від нього.

Інтернет- залежність лікуватимуть електрошоком (фото взято з сайту tsn.ua)
Інтернет- залежність лікуватимуть електрошоком (фото взято з сайту tsn.ua)

До речі, основні симптоми цієї недуги були охарактеризовані ще у 1995 Іваном Голдбергом. Доктор виокремив та описав наступні ознаки захворювання: використання Інтернету стає причиною хворобливого негативного стресового стану; використання Мережі завдає шкоди фізичному, психологічному, міжособистісному, економічному чи соціальному статусу користувача.

За результатами проведених досліджень, інтернет-залежними на сьогоднішній день можна вважати близько 10% користувачівпо цілому світу.

Джерело: http://www.vz.ru/news


Інші новини розділу