Британські вчені створили "залізного сапера" Автор: lesya · Опубліковано: 22.03.2011 11:46 · Розділ: Техніка

Нещодавно фахівці університету Грінвіча разом з інженерами компанії NIC Instruments створили нового робота, здатного знешкоджувати бомби. На відміну від своїх попередників, новий робот характеризується нижчою вагою та меншими розмірами. Розроблена модель увійде до озброєння британської армії.

Керувати новоствореним роботом можна за допомогою спеціального безпровідникового джойстика з відстані кількох сотень метрів. Пристрій здатний самостійно “ходити” по сходах та вміє відкривати двері. Невелика вага - 48 кг - та розміри - 72х35 см - забезпечують комфортне транспортування “залізного сапера”. Разом з тим, модель оснащена кількома камерами та багатофункціональним захватним пристроєм. На додачу робот обладнаний датчиками, які визначають наявність біологічної, хімічної та ядерної зброї. Максимальна швидкість пересування новоствореної моделі становить 8 км/год.

Новий робот знешкоджуватиме бомби
Новий робот знешкоджуватиме бомби

Джерело: http://zhelezyaka.com/


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.