Британці намагаються купити "свинячі крильця" Автор: lesya · Опубліковано: 22.03.2011 11:39 · Розділ: Цікаві факти

Британські м'ясники шоковані: понад 20% мешканців Сполученого Королівства із неймовірною періодичністю намагаються придбати у м'ясних крамницях "свинячі крильця".

Окрім того, 20% усього населення Туманного Альбіону вважає, що знаменитий китайський сир тофу, виготовлений із сої, який часто ще називають "м'ясом без кісток", також є м'ясним продуктом та, цілком можливо, на прилавках м’ясних крамниць навіть "лежить" десь посеред "свинячими крильцями" та гомілками ягняти.

Летючий
Летючий

"Ідея з "літаючим беконом", без сумніву, може видатися комусь цікавою. Та на мій погляд, той факт, що знання людей про м'ясо настільки мізерні, жахливий, - розповідає редактор одного з журналів, присвячених вирішенню запитань про торгівлю м'ясом Ед Беддінгтон. - І навіть незважаючи на численні кулінарні шоу, ми, як виявилося, так мало знаємо про цей важливий продукт".

Водночас, за твердженням експертів, "м'ясної бізнес" Сполученого Королівства останнім часом розвивається надто повільно (якщо розвивається взагалі), а м'ясні крамниці дедалі частіше поступаються місцем іншим магазинах, кафе чи пабам. Так, 38% британців стверджують, що неподалік їхнього будинку м'ясо купити ніде (якщо не брати до уваги супермаркетів). Водночас 41% мешканців Британії стверджують, що у м'ясних крамницях воно коштує надто дорого. А в цілому, за даними статистики, протягом останнього десятиліття кількість м'ясників тут значно знизилася.

"Британці - великі любителі м'яса, тому така відсутність елементарних знань про цей продукт - не просто неприємний факт, - пояснив власник м'ясної крамниці Чарлі Шоу. - Не знаючи його різновидів, ми втрачаємо можливість урізноманітнити наш раціон".

Дерело: http://www.ami-tass.ru


Інші новини розділу